nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Żory, Rogoźna

Żory, Rogoźna
mieszkanie na wynajem

SLX-MW-6293

Bezczynszowy apartament 3 pokojowy w Rogoźnej     Cześć! Mam przyjemność zaproponować Ci apartament o pow. 63 m2 w nowoczesnym apartamentowcu w Żorach, dzielnicy Rogoźna, przy ul. Rolniczej. Lokal mieszkalny znajduje się na 1 piętrze, składa się z przestronnego ...

Powierzchnia
63,00 m2
Cena za m2
41,27 zł
cena 2 600
mieszkanie na wynajem - Żory, Rogoźna
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Żory, os. Władysława Sikorskiego

Żory, os. Władysława Sikorskiego
mieszkanie na sprzedaż

SLX-MS-6292

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w Żory – os. Sikorskiego | 55,26 m² | 299 000 zł Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,26 m², położone na 4 piętrze niskiego bloku na osiedlu Sikorskiego. Mieszkanie z przeznaczeniem do remontu. Okna PCV, drzwi wejściowe ...

Powierzchnia
55,26 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 410,79 zł
cena 299 000
mieszkanie na sprzedaż - Żory, os. Władysława Sikorskiego
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Rybnik, Północ

Rybnik, Północ
mieszkanie na wynajem

SLX-MW-6291

WYNAJMĘ M3, RYBNIK, WYZWOLENIA, 1700zł PRZYTULNE I SŁONECZNE Do wynajęcia całkowicie umeblowane mieszkanie w Rybniku przy ul. Wyzwolenia. - powierzchnia 45m2, - 2 odrębne pokoje, - kuchnia z oknem, - łazienka, - piwnica, - duży balkon, - ogrzewanie wliczone ...

Powierzchnia
45,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
37,78 zł
cena 1 700
mieszkanie na wynajem - Rybnik, Północ
nowa oferta
działka na sprzedaż - Żory, Rogoźna, Łęgowa

Żory, Rogoźna, Łęgowa
działka na sprzedaż

SLX-GS-6290

Działka budowlana – Żory, Rogoźna | 2224 m² | 399 000 zł   Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2224 m², położona przy ul. Łęgowej w spokojnej i zielonej dzielnicy Rogoźna w Żorach. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu nowo powstałych domów jednorodzinnych, ...

Powierzchnia
2 224,00 m2
Cena za m2
179,41 zł
cena 399 000
działka na sprzedaż - Żory, Rogoźna, Łęgowa
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Rybnik, Maroko

Rybnik, Maroko
mieszkanie na wynajem

SLX-MW-6289

M4- 55,7m2, W RYBNIKU ul. ŚW. JÓZEFA - 1500 zł   Wynajmę częściowo umeblowane mieszkanie trzy pokojowe na I piętrze przy ul. Św. Józefa w Rybniku. Lokal mieszkalny składa się z: - umeblowanej i wyposażonej kuchni (lodówka z zamrażalnikiem, zmywarka, płyta indukcyjna), - przestronnego salonu ...

Powierzchnia
55,70 m2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
26,93 zł
cena 1 500
mieszkanie na wynajem - Rybnik, Maroko
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Żory, Centrum, Handlowa

Żory, Centrum, Handlowa
mieszkanie na wynajem

SLX-MW-6288

Nowe mieszkanie z miejscem w hali garażowej – Park Weltzla, ul. Handlowa 7a | 48,66 m² | 5 piętro Do wynajęcia nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 48,66 m², położone w inwestycji Park Weltzla w Żorach. Budynek znajduje się na terenie zamkniętym ...

Powierzchnia
48,66 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
49,32 zł
cena 2 400
mieszkanie na wynajem - Żory, Centrum, Handlowa
nowa oferta
działka na sprzedaż - Koziegłowy (gw), Mzyki, Polna

Koziegłowy (gw), Mzyki, Polna
działka na sprzedaż

SLX-GS-6287

Działka budowlana – Mzyki, ul. Polna | 2745 m² | 99 800 zł Na sprzedaż działka o powierzchni 2745 m² położona w spokojnej miejscowości Mzyki przy ul. Polnej. Okolica z luźną zabudową jednorodzinną, w otoczeniu pól i lasów – dobre miejsce pod dom w cichym, kameralnym ...

Powierzchnia
2 745,00 m2
Cena za m2
36,36 zł
cena 99 800
działka na sprzedaż - Koziegłowy (gw), Mzyki, Polna
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Rybnik, Niedobczyce, Hetmańska

Rybnik, Niedobczyce, Hetmańska
mieszkanie na wynajem

SLX-MW-6286

Przestronne 2 pokoje z niezależną kuchnią – Rybnik, ul. Hetmańska | 48,94 m² | 2 piętro Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 48,94 m², położone na 2 piętrze zadbanego budynku przy ul. Hetmańskiej 3 w Rybniku.  Mieszkanie składa się z jasnego salonu, ...

Powierzchnia
48,94 m2
Cena za m2
24,52 zł
cena 1 200
mieszkanie na wynajem - Rybnik, Niedobczyce, Hetmańska
nowa oferta
działka na sprzedaż - Żory, Kleszczów, Lubuska

Żory, Kleszczów, Lubuska
działka na sprzedaż

SLX-GS-6284

Żory – Kleszczów | Gotowy teren pod osiedle domów jednorodzinnych | 4728 m² Na sprzedaż kompleks działek budowlanych położony w spokojnej, rozwijającej się części Żor – Kleszczowie, przy ul. Lubuskiej. Nieruchomość o łącznej powierzchni 4728 m² została już podzielona ...

Powierzchnia
4 728,00 m2
Cena za m2
226,31 zł
cena 1 070 000
działka na sprzedaż - Żory, Kleszczów, Lubuska
nowa oferta
działka na sprzedaż - Ustroń, Lipowiec, Kręta

Ustroń, Lipowiec, Kręta
działka na sprzedaż

SLX-GS-6282

Działka budowlana – Ustroń, Lipowiec | 1050 m² | 239 000 zł Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1050 m² położona w Ustroniu (obręb Lipowiec) przy ul. Krętej – w drugiej linii zabudowy. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy w sąsiedztwie ...

Powierzchnia
1 050,00 m2
Cena za m2
227,62 zł
cena 239 000
działka na sprzedaż - Ustroń, Lipowiec, Kręta
Kryteria wyszukiwania

rozumiem