Żory, Rój, Boguszowicka
działka na sprzedaż

SLX-GS-6101

Działka budowlano-rolna – Żory, Rój Powierzchnia: 1190 m² | Cena: 140 000 zł Oferuję działkę budowlano-rolną o powierzchni 1190 m², położoną w spokojnej dzielnicy Rój w rejonie ul. Boguszowickiej w Żorach.   Atuty nieruchomości: Kształt to trapez o wymiarach 19 ...

Powierzchnia
1 190,00 m2
Cena za m2
117,65 zł
cena 140 000
działka na sprzedaż - Żory, Rój, Boguszowicka
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Rybnik, Nowiny

Rybnik, Nowiny
dom na sprzedaż

SLX-DS-6096

Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej  Rybnik, ul. Bema Wyjątkowa okazja – nieruchomość z charakterem! Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom o powierzchni całkowitej 127,65 m² w zabudowie bliźniaczej w przedwojennej kamienicy przy ul. Bema w ścisłym ...

Powierzchnia
127,65 m2
Powierzchnia działki [m2]
289 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 700,35 zł
cena 600 000
dom na sprzedaż - Rybnik, Nowiny
bez prowizji
działka na sprzedaż - Żory, Kleszczówka, Mikołowska

Żory, Kleszczówka, Mikołowska
działka na sprzedaż

SLX-GS-6092

Działka budowlana Żory – Kleszczówka | 8302 m² | ul. Mikołowska Cena: 1.950.000 zł   Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8302 m², zlokalizowana w Żorach – dzielnica Kleszczówka, przy ul. Mikołowskiej. Nieruchomość znajduje się w zróżnicowanym otoczeniu ...

Powierzchnia
8 302,00 m2
Cena za m2
234,88 zł
cena 1 950 000
działka na sprzedaż - Żory, Kleszczówka, Mikołowska
bez prowizji
dom na sprzedaż - Suszec, Rudziczka

Suszec, Rudziczka
dom na sprzedaż

SLX-DS-6086

NOWOCZESNY DOM W STYLU STODOŁY – RUDZICZKA 215 m² | działka 700 m² | energooszczędny | fotowoltaika | klimatyzacja | wysoka jakość wykonania   Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni 215 m², usytuowany na działce 700 m² w spokojnej ...

Powierzchnia
215,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
700 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 348,84 zł
cena 1 150 000
dom na sprzedaż - Suszec, Rudziczka

Żory, Aleja Armii Krajowej
działka na sprzedaż

SLX-GS-6075

Działka usługowa – Żory, rejon Al. Armii Krajowej / Al. Jana Pawła II Powierzchnia: 11 796 m² (1,1796 ha) Cena: 2 998 000 zł Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowa o powierzchni 1,1796 ha, położona w Żorach – w rejonie skrzyżowania Alei Armii Krajowej / Alei ...

Powierzchnia
11 796,00 m2
Cena za m2
254,15 zł
cena 2 998 000
działka na sprzedaż - Żory, Aleja Armii Krajowej
bez prowizji
dom na sprzedaż - Świerklany

Świerklany
dom na sprzedaż

SLX-DS-6070

Nowy dom wolnostojący w Świerklanach | 131,5 m² | działka 700 m² Stan deweloperski | 860 000 zł Kupujący nie płaci podatku PCC 2% ani prowizji dla biura. Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący położony na nowo powstającym, kameralnym osiedlu w Świerklanach. To ...

Powierzchnia
137,59 m2
Powierzchnia działki [m2]
700 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 250,45 zł
cena 860 000
dom na sprzedaż - Świerklany

Żory, Centrum
mieszkanie na wynajem

SLX-MW-6066

Do wynajęcia bezczynszowa kawalerka, Centrum Żor, 36,95m², Parter- 1700 zł Lokalizacja: Żory – ścisłe centrum, w kamienicy Powierzchnia: 36,95 m² Piętro: parter Forma najmu: Umowa najmu okazjonalnego (minimum 12 miesięcy)   Opis mieszkania: Do wynajęcia ...

Powierzchnia
36,95 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
46,01 zł
cena 1 700
mieszkanie na wynajem - Żory, Centrum

Żory, Rój
działka na sprzedaż

SLX-GS-6063

Działka budowlana – Żory, Rój | 2051 m² | 330 000 PLN Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2051 m², położona w spokojnej i zielonej dzielnicy Rój w Żorach, przy ul. Karpackiej. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu nowo powstałych domów jednorodzinnych, ...

Powierzchnia
2 051,00 m2
Cena za m2
160,90 zł
cena 330 000
działka na sprzedaż - Żory, Rój
bez prowizji
działka na sprzedaż - Żory, Kleszczów, Pszczyńska

Żory, Kleszczów, Pszczyńska
działka na sprzedaż

SLX-GS-6061

Żory, ul. Pszczyńska – działka mieszkaniowo-usługowa przy DW 935 Cena: 550 000 PLN netto / 676 500 PLN brutto KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI DLA BIURA NIERUCHOMOŚCI   Na sprzedaż działka o przeznaczeniu mieszkaniowo-usługowym o powierzchni 2888 m², zlokalizowana ...

Powierzchnia
2 888,00 m2
Cena za m2
190,44 zł
cena 550 000
działka na sprzedaż - Żory, Kleszczów, Pszczyńska

Żory, Centrum
działka na sprzedaż

SLX-GS-6059

Działka mieszkaniowo-usługowa Żory - blisko centrum 750 m2 - 165.000 PLN   Mam do zaoferowania działkę mieszkaniowo-usługową o pow. 750 m2 w Żorach przy ulicy Siewnej, zlokalizowaną w niedalekiej odległości od ścisłego centrum Żor. Działka płaska w kształcie ...

Powierzchnia
750,00 m2
Cena za m2
220,00 zł
cena 165 000
działka na sprzedaż - Żory, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem