nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Rybnik, Maroko

Rybnik, Maroko
mieszkanie na wynajem

SLX-MW-6289

M4- 55,7m2, W RYBNIKU ul. ŚW. JÓZEFA - 1500 zł   Wynajmę częściowo umeblowane mieszkanie trzy pokojowe na I piętrze przy ul. Św. Józefa w Rybniku. Lokal mieszkalny składa się z: - umeblowanej i wyposażonej kuchni (lodówka z zamrażalnikiem, zmywarka, płyta indukcyjna), - przestronnego salonu ...

Powierzchnia
55,70 m2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
26,93 zł
cena 1 500
mieszkanie na wynajem - Rybnik, Maroko
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Żory, Centrum, Handlowa

Żory, Centrum, Handlowa
mieszkanie na wynajem

SLX-MW-6288

Nowe mieszkanie z miejscem w hali garażowej – Park Weltzla, ul. Handlowa 7a | 48,66 m² | 5 piętro Do wynajęcia nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 48,66 m², położone w inwestycji Park Weltzla w Żorach. Budynek znajduje się na terenie zamkniętym ...

Powierzchnia
48,66 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
49,32 zł
cena 2 400
mieszkanie na wynajem - Żory, Centrum, Handlowa
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Rybnik, Niedobczyce, Hetmańska

Rybnik, Niedobczyce, Hetmańska
mieszkanie na wynajem

SLX-MW-6286

Przestronne 2 pokoje z niezależną kuchnią – Rybnik, ul. Hetmańska | 48,94 m² | 2 piętro Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 48,94 m², położone na 2 piętrze zadbanego budynku przy ul. Hetmańskiej 3 w Rybniku.  Mieszkanie składa się z jasnego salonu, ...

Powierzchnia
48,94 m2
Cena za m2
24,52 zł
cena 1 200
mieszkanie na wynajem - Rybnik, Niedobczyce, Hetmańska

Żory, Centrum
mieszkanie na wynajem

SLX-MW-6277

Kawalerka w centrum Żor 1350 zł + opłata do wspólnoty 400 zł + prąd i gaz     Mam przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie o pow. 40 m2 w kamienicy w centrum Żor, 2 minuty spacerem do rynku. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym + wydzielonej sypialni ...

Powierzchnia
40,00 m2
Cena za m2
33,75 zł
cena 1 350
mieszkanie na wynajem - Żory, Centrum

Żory, Kleszczów
mieszkanie na sprzedaż

SLX-MS-6273

Bezczynszowe mieszkanie 2-poziomowe z ogródkiem – Żory, Kleszczów Cena: 580 000 zł Kupujący zwolniony z PCC 2%! Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 77,89 m², położone w spokojnej i zielonej części Żor – dzielnicy Kleszczów. Lokal znajduje się w ...

Powierzchnia
77,89 m2
Cena za m2
7 446,40 zł
cena 580 000
mieszkanie na sprzedaż - Żory, Kleszczów

Żory, os. Wojciecha Korfantego
mieszkanie na wynajem

SLX-MW-6268

Kawalerka na wynajem – Żory, os. Korfantego Do wynajęcia mieszkanie o pow. 34,50 m², zlokalizowane na 6 piętrze w bloku z windą na os. Korfantego w Żorach. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy duży balkon ...

Powierzchnia
34,50 m2
Piętro
6
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
42,03 zł
cena 1 450
mieszkanie na wynajem - Żory, os. Wojciecha Korfantego

Rybnik, Chrobrego
mieszkanie na sprzedaż

SLX-MS-6267

Mieszkanie 2-pokojowe – Rybnik, ul. Chrobrego | 48,2 m² 269.800 PLN Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,2 m², zlokalizowane w Rybniku przy ul. Chrobrego. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, oddzielnego pokoju, łazienki z WC oraz przedpokoju. Dodatkowym ...

Powierzchnia
48,20 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 597,51 zł
cena 269 800
mieszkanie na sprzedaż - Rybnik, Chrobrego

Żory, Centrum
mieszkanie na wynajem

SLX-MW-6259

Nowe mieszkanie 3-pokojowe – centrum Żor 2800 zł + media Do wynajęcia nowe mieszkanie o pow. 64 m², zlokalizowane w nowym budownictwie w centrum Żor. Lokal znajduje się na 1 piętrzei posiada wyjście na balkon. Układ mieszkania: przestronny salon z aneksem ...

Powierzchnia
64,00 m2
Cena za m2
43,75 zł
cena 2 800
mieszkanie na wynajem - Żory, Centrum

Żory, Centrum
mieszkanie na wynajem

SLX-MW-6257

Nowe mieszkanie 3-pokojowe z dużym tarasem – centrum Żor Cena: 2800 zł + media Mam przyjemność zaoferować do wynajęcia nowe mieszkanie o powierzchni 60 m², zlokalizowane w nowym budynku w centrum Żor. Lokal znajduje się na 2 piętrze i wyróżnia się bardzo dużym ...

Powierzchnia
60,00 m2
Cena za m2
46,67 zł
cena 2 800

mieszkanie na wynajem

SLX-MW-6249

Mieszkanie 2 pokojowe – 49 m² – Rynek Żory – 1700 zł + opłaty Do wynajęcia mieszkanie o pow. 49 m² zlokalizowane w kamienicy przy Rynku w Żorach. Lokal składa się z: - 2 pokoi - kuchni - łazienki - przedpokoju Opłaty: - 1700 zł – odstępne - ok. 400 zł ...

Powierzchnia
49,00 m2
Cena za m2
34,69 zł
cena 1 700
mieszkanie na wynajem - Żory, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem