Rybnik, Kłokocin
mieszkanie na sprzedaż

SLX-MS-6242

Na sprzedaż przestronne M4 – 68,35 m² z ogródkiem, Rybnik, Kłokocin – 499.000 zł Cena: 499 000 zł BEZ PODATKU PCC M4 - dostępne 3 mieszkania : Powierzchnia: 68,35 m² Piętro: parter Ekspozycja: południowo-zachodnia Miejsca postojowe: 2 (w cenie) ...

Powierzchnia
68,35 m2
Cena za m2
7 300,66 zł
cena 499 000
mieszkanie na sprzedaż - Rybnik, Kłokocin

Rybnik, Kłokocin
mieszkanie na sprzedaż

SLX-MS-6240

Na sprzedaż przestronne M4 – 73,85 m², Rybnik, Kłokocim – 479.000 zł Cena: 479 000 zł  BEZ PODATKU PCC M4 - dostępne 4 mieszkania: Powierzchnia: 73,85 m² Piętro: 1 Ekspozycja: południowo-zachodnia Miejsca postojowe: 2 (w cenie) Loggia: 4,49 m² ...

Powierzchnia
73,85 m2
Cena za m2
6 486,12 zł
cena 479 000
mieszkanie na sprzedaż - Rybnik, Kłokocin
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Rybnik, Śródmieście

Rybnik, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

SLX-MS-6239

Wyjątkowe mieszkanie M5 - 73,31 m² w ścisłym centrum Rybnika – dwa lokale w jednym 437.000 zł W samym sercu Rybnik, przy ul. Skłodowskiej-Curie, czeka nieruchomość, która łączy przestrzeń, elastyczność i inwestycyjny potencjał w jednym. Lokalizacja: 200 metrów ...

Powierzchnia
73,31 m2
Cena za m2
5 960,99 zł
cena 437 000
mieszkanie na sprzedaż - Rybnik, Śródmieście

Katowice, Brynów, Ceglana
mieszkanie na wynajem

SLX-MW-6235

Katowice - Brynów, ul. Ceglana 61 | 3 pokoje Mam przyjemność zaoferować do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 57,67 m², zlokalizowane w Katowice przy ul. Ceglanej 61, w prestiżowej i doskonale skomunikowanej dzielnicy Brynów. Lokal znajduje się na ...

Powierzchnia
57,67 m2
Cena za m2
48,55 zł
cena 2 800
mieszkanie na wynajem - Katowice, Brynów, Ceglana
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Rybnik

Rybnik
mieszkanie na sprzedaż

SLX-MS-6227

APARTAMENT PREMIUM – RYBNIK, UL. LESZCZYŃSKIEGO 74 m²+TARAS+GARAŻ+MIEJSCE POSTOJOWE - 755 000 zł Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy apartament klasy premium położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Rybnika – przy ul. Leszczyńskiego. To propozycja ...

Powierzchnia
97,89 m2
Cena za m2
7 712,74 zł
cena 755 000
mieszkanie na sprzedaż - Rybnik
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Żory, Rowień

Żory, Rowień
mieszkanie na sprzedaż

SLX-MS-6216

Apartament z możliwością podziału na 2 niezależne mieszkania Cena: 599 000 PLN Kupujący nie płaci prowizji oraz podatku PCC 2%   Mam przyjemność zaprezentować lokal kameralnym osiedlu w jednej z najbardziej urokliwych części Żor – Rowniu, w sąsiedztwie lasu. Inwestycja ...

Powierzchnia
101,20 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 918,97 zł
cena 599 000
mieszkanie na sprzedaż - Żory, Rowień
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Żory, Rowień

Żory, Rowień
mieszkanie na sprzedaż

SLX-MS-6215

Apartament 2-poziomowy | 5 pokoi | 101,2 m² | Żory – Rówień Cena: 599 000 PLN Kupujący nie płaci prowizji oraz podatku PCC 2% Mam przyjemność zaprezentować nowoczesny, trzy-poziomowy apartament z 2 balkonami, zlokalizowany na powstającym, kameralnym osiedlu ...

Powierzchnia
101,20 m2
Piętro
parter
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 918,97 zł
cena 599 000
mieszkanie na sprzedaż - Żory, Rowień

Łaziska Górne
mieszkanie na sprzedaż

SLX-MS-6206

2-pokojowe mieszkanie | Łaziska Górne, ul. Wyrska 12A  145.000 PLN Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 31,20 m2 zlokalizowane w Łaziskach Górnych przy ul. Wyrskiej 12A — bezpośrednio przy sklepie Netto, z pełną infrastrukturą w zasięgu kilku minut ...

Powierzchnia
31,20 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 647,44 zł
cena 145 000
mieszkanie na sprzedaż - Łaziska Górne

Mikołów, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

SLX-MS-6192

Mikołów – Osiedle Przy Plantach M4 do remontu 365 000 PLN   Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 55,34 m², położone w niskim bloku na 2 piętrze, w cenionej lokalizacji — Osiedle Przy Plantach w Mikołowie. To doskonała propozycja dla osób, które szukają ...

Powierzchnia
55,34 m2
Cena za m2
6 595,59 zł
cena 365 000
mieszkanie na sprzedaż - Mikołów, Centrum

Żory
mieszkanie na wynajem

SLX-MW-6126

Do wynajęcia kawalerka, bezczynszowa, 1550zł Świetna lokalizacja! Bardzo dobry dojazd do strefy ekonomicznej i centrum | Przystanek 100 m od posesji      To idealna oferta dla osób ceniących komfort, spokój i wygodną lokalizację. Do wynajęcia kawalerka, bezczynszowa, Świetna ...

Powierzchnia
17,80 m2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
87,08 zł
cena 1 550
mieszkanie na wynajem - Żory
Kryteria wyszukiwania

rozumiem