Żory, Centrum
mieszkanie na wynajem

SLX-MW-6066

Do wynajęcia bezczynszowa kawalerka, Centrum Żor, 36,95m², Parter- 1700 zł Lokalizacja: Żory – ścisłe centrum, w kamienicy Powierzchnia: 36,95 m² Piętro: parter Forma najmu: Umowa najmu okazjonalnego (minimum 12 miesięcy)   Opis mieszkania: Do wynajęcia ...

Powierzchnia
36,95 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
46,01 zł
cena 1 700
mieszkanie na wynajem - Żory, Centrum

Rybnik, Zamysłów
mieszkanie na sprzedaż

SLX-MS-6000

MARZYSZ O PRZESTRONNYCM I NOWOCZESNYM MIESZKANIU? TA OFERA JEST DLA CIEBIE !   Mieszkanie 4 pokoje z ogródkiem i 2 miejscami postojowymi w cenie Przestrzeń i wygoda w świetnej cenie w ofercie: - Mieszkanie 4 -pokojowe o powierzchni użytkowej 80,23m2, ogród ...

Powierzchnia
80,30 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 907,85 zł
cena 635 000
mieszkanie na sprzedaż - Rybnik, Zamysłów

Rydułtowy, Orłowiec
mieszkanie na wynajem

SLX-MW-5941

PRZYTULNE I WYPOSAŻONE M3 W RYDUŁTOWACH ul. MICKIEWICZA - 1450 zł   Wynajmę wyposażone mieszkanie dwu pokojowe na parterze przy ul. Mickiewicza w Rydułtowach. Lokal mieszkalny składa się z: - umeblowanej i wyposażonej kuchni (czajnik, mały ekspres, lodówka z zamrażalnikiem, ...

Powierzchnia
36,60 m2
Cena za m2
39,62 zł
cena 1 450
mieszkanie na wynajem - Rydułtowy, Orłowiec

Rybnik, Ligota
mieszkanie na sprzedaż

SLX-MS-5931

NOWE MIESZKANIE BEZCZYNSZOWE M5, Rybnik, Ligota z ogródkiem i garażem  ZOSTAŁY OSTATNIE DWA MIESZKANIA, NIE CZEKAJ UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ JUŻ DZIŚ 640.000 zł FUNKCJONALNOŚCI I WYGODA W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI W RYBNIKU :) Zapraszam do zapoznania się z ...

Powierzchnia
102,62 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 236,60 zł
cena 640 000
mieszkanie na sprzedaż - Rybnik, Ligota

Rybnik, Ligota
mieszkanie na sprzedaż

SLX-MS-5926

NIŻSZA CENA! BEZCZYNSZOWE M5, pow. 90,40m2, Rybnik, Ligota 475.000 ZŁ MAKSIMUM FUNKCJONALNOŚCI I WYGODY W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI W RYBNIKU Zapraszam do zapoznania się z ofertą na nowoczesne, przestronne i funkcjonalne apartamenty zlokalizowane w Rybniku w dzielnicy ...

Powierzchnia
90,40 m2
Cena za m2
5 254,42 zł
cena 475 000
mieszkanie na sprzedaż - Rybnik, Ligota

Radlin, Biertułtowy
mieszkanie na wynajem

SLX-MW-5800

WYNAJMĘ M3, RADLIN, WOLNOŚCI, 1600zł PRZYTULNE i JASNE MIESZKANIE z balkonem Do wynajęcia częściowo umeblowane mieszkanie w Radlinie, przy ul. Wolności (centrum). - powierzchnia ok. 39m2, - 2 odrębne pokoje, - kuchnia z oknem, - łazienka z wc, - piwnica, - ...

Powierzchnia
39,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
41,03 zł
cena 1 600
mieszkanie na wynajem - Radlin, Biertułtowy
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Żory, Rowień

Żory, Rowień
mieszkanie na sprzedaż

SLX-MS-5186

Apartament 2-pokojowy z ogródkiem parter 395.000 PLN Kupujący nie płaci prowizji dla biura i podatku pcc 2%   Mam przyjemność zaoferować Ci apartament o pow. 48,6 m2 na parterze na powstającym osiedlu w urokliwej części Żor - Rowniu. Osiedle zlokalizowane w bliskim ...

Powierzchnia
48,60 m2
Cena za m2
8 127,57 zł
cena 395 000
mieszkanie na sprzedaż - Żory, Rowień
Kryteria wyszukiwania

rozumiem