Łaziska Górne
mieszkanie na sprzedaż

SLX-MS-6206

2-pokojowe mieszkanie | Łaziska Górne, ul. Wyrska 12A  145.000 PLN Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 31,20 m2 zlokalizowane w Łaziskach Górnych przy ul. Wyrskiej 12A — bezpośrednio przy sklepie Netto, z pełną infrastrukturą w zasięgu kilku minut ...

Powierzchnia
31,20 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 647,44 zł
cena 145 000
mieszkanie na sprzedaż - Łaziska Górne

Mikołów, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

SLX-MS-6192

Mikołów – Osiedle Przy Plantach M4 do remontu 365 000 PLN   Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 55,34 m², położone w niskim bloku na 2 piętrze, w cenionej lokalizacji — Osiedle Przy Plantach w Mikołowie. To doskonała propozycja dla osób, które szukają ...

Powierzchnia
55,34 m2
Cena za m2
6 595,59 zł
cena 365 000
mieszkanie na sprzedaż - Mikołów, Centrum

Rybnik, Zamysłów
mieszkanie na sprzedaż

SLX-MS-6000

MARZYSZ O PRZESTRONNYCM I NOWOCZESNYM MIESZKANIU? TA OFERA JEST DLA CIEBIE !   Mieszkanie 4 pokoje z ogródkiem i 2 miejscami postojowymi w cenie Przestrzeń i wygoda w świetnej cenie w ofercie: - Mieszkanie 4 -pokojowe o powierzchni użytkowej 80,23m2, ogród ...

Powierzchnia
80,30 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 907,85 zł
cena 635 000
mieszkanie na sprzedaż - Rybnik, Zamysłów

Rybnik, Ligota
mieszkanie na sprzedaż

SLX-MS-5931

NOWE MIESZKANIE BEZCZYNSZOWE M5, Rybnik, Ligota z ogródkiem i garażem  ZOSTAŁY OSTATNIE DWA MIESZKANIA, NIE CZEKAJ UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ JUŻ DZIŚ 640.000 zł FUNKCJONALNOŚCI I WYGODA W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI W RYBNIKU :) Zapraszam do zapoznania się z ...

Powierzchnia
102,62 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 236,60 zł
cena 640 000
mieszkanie na sprzedaż - Rybnik, Ligota

Rybnik, Ligota
mieszkanie na sprzedaż

SLX-MS-5926

NIŻSZA CENA! BEZCZYNSZOWE M5, pow. 90,40m2, Rybnik, Ligota 475.000 ZŁ MAKSIMUM FUNKCJONALNOŚCI I WYGODY W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI W RYBNIKU Zapraszam do zapoznania się z ofertą na nowoczesne, przestronne i funkcjonalne apartamenty zlokalizowane w Rybniku w dzielnicy ...

Powierzchnia
90,40 m2
Cena za m2
5 254,42 zł
cena 475 000
mieszkanie na sprzedaż - Rybnik, Ligota
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Żory, Rowień

Żory, Rowień
mieszkanie na sprzedaż

SLX-MS-5186

Apartament 2-pokojowy z ogródkiem parter 395.000 PLN Kupujący nie płaci prowizji dla biura i podatku pcc 2%   Mam przyjemność zaoferować Ci apartament o pow. 48,6 m2 na parterze na powstającym osiedlu w urokliwej części Żor - Rowniu. Osiedle zlokalizowane w bliskim ...

Powierzchnia
48,60 m2
Cena za m2
8 127,57 zł
cena 395 000
mieszkanie na sprzedaż - Żory, Rowień
Kryteria wyszukiwania

rozumiem