Oferty specjalne

oferta specjalna
działka na sprzedaż - Radlin, Głożyny

Radlin, Głożyny
działka na sprzedaż

SLX-GS-5681

Działka budowlana Radlin, Głożyny- 903 m2 160.000 zł    Sprzedam działki budowlane o łącznej pow. 903 m2 w Radlinie, dzielnica Głożyny. Nieruchomość w doskonałej lokalizacji, w sąsiedztwie luźnej zabudowy jednorodzinnej, w cichej okolicy, z bliskim ...

Powierzchnia
903,00 m2
Cena za m2
177,19 zł
cena 160 000
działka na sprzedaż - Radlin, Głożyny
oferta specjalna
działka na sprzedaż - Żory, Centrum

Żory, Centrum
działka na sprzedaż

SLX-GS-6059

Działka mieszkaniowo-usługowa Żory - blisko centrum 750 m2 - 165.000 PLN   Mam do zaoferowania działkę mieszkaniowo-usługową o pow. 750 m2 w Żorach przy ulicy Siewnej, zlokalizowaną w niedalekiej odległości od ścisłego centrum Żor. Działka ...

Powierzchnia
750,00 m2
Cena za m2
220,00 zł
cena 165 000
działka na sprzedaż - Żory, Centrum
oferta specjalna
dom na sprzedaż - Rybnik, Nowiny

Rybnik, Nowiny
dom na sprzedaż

SLX-DS-6079

Dom w zabudowie bliźniaczej – Rybnik, Nowiny Powierzchnia użytkowa: 159,69 m² Działka: 500 m² Cena: 1 650 000 zł   Na sprzedaż nowoczesny, wykończony dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej z najatrakcyjniejszych dzielnic Rybnika – Nowinach. ...

Powierzchnia
159,69 m2
Powierzchnia działki [m2]
500 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
10 332,52 zł
cena 1 650 000
dom na sprzedaż - Rybnik, Nowiny
bez prowizji
dom na sprzedaż - Suszec, Rudziczka

Suszec, Rudziczka
dom na sprzedaż

SLX-DS-6086

NOWOCZESNY DOM W STYLU STODOŁY – RUDZICZKA 215 m² | działka 700 m² | energooszczędny | fotowoltaika | klimatyzacja | wysoka jakość wykonania   Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni 215 m², usytuowany na działce ...

Powierzchnia
215,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
700 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 348,84 zł
cena 1 150 000
dom na sprzedaż - Suszec, Rudziczka
oferta specjalna
dom na sprzedaż - Jastrzębie-Zdrój, Borynia

Jastrzębie-Zdrój, Borynia
dom na sprzedaż

SLX-DS-6112

Nowoczesny dom bliźniak w Borynii – stan deweloperski – 138 m² - 799 000 PLN Mam przyjemność zaoferować Państwu nowy dom w zabudowie bliźniaczej w spokojnej, zielonej części Jastrzębia‑Zdroju (Borynia), tuż przy granicy z Żorami. Nieruchomość znajduje ...

Powierzchnia
152,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
300 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 256,58 zł
cena 799 000
dom na sprzedaż - Jastrzębie-Zdrój, Borynia
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Żory, Rowień

Żory, Rowień
mieszkanie na sprzedaż

SLX-MS-6215

Apartament 2-poziomowy | 5 pokoi | 101,2 m² | Żory – Rówień Cena: 599 000 PLN Kupujący nie płaci prowizji oraz podatku PCC 2% Mam przyjemność zaprezentować nowoczesny, trzy-poziomowy apartament z 2 balkonami, zlokalizowany na powstającym, kameralnym ...

Powierzchnia
101,20 m2
Piętro
parter
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 918,97 zł
cena 599 000
mieszkanie na sprzedaż - Żory, Rowień
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Żory, os. Wojciecha Korfantego

Żory, os. Wojciecha Korfantego
mieszkanie na wynajem

SLX-MW-6268

Kawalerka na wynajem – Żory, os. Korfantego Do wynajęcia mieszkanie o pow. 34,50 m², zlokalizowane na 6 piętrze w bloku z windą na os. Korfantego w Żorach. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy ...

Powierzchnia
34,50 m2
Piętro
6
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
42,03 zł
cena 1 450
mieszkanie na wynajem - Żory, os. Wojciecha Korfantego
oferta specjalna
działka na sprzedaż - Żory, Kleszczów, Lubuska

Żory, Kleszczów, Lubuska
działka na sprzedaż

SLX-GS-6284

Żory – Kleszczów | Gotowy teren pod osiedle domów jednorodzinnych | 4728 m² Na sprzedaż kompleks działek budowlanych położony w spokojnej, rozwijającej się części Żor – Kleszczowie, przy ul. Lubuskiej. Nieruchomość o łącznej powierzchni 4728 m² została ...

Powierzchnia
4 728,00 m2
Cena za m2
226,31 zł
cena 1 070 000
działka na sprzedaż - Żory, Kleszczów, Lubuska
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Rybnik, Niedobczyce, Hetmańska

Rybnik, Niedobczyce, Hetmańska
mieszkanie na wynajem

SLX-MW-6286

Przestronne 2 pokoje z niezależną kuchnią – Rybnik, ul. Hetmańska | 48,94 m² | 2 piętro Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 48,94 m², położone na 2 piętrze zadbanego budynku przy ul. Hetmańskiej 3 w Rybniku.  Mieszkanie składa się z jasnego ...

Powierzchnia
48,94 m2
Cena za m2
24,52 zł
cena 1 200
mieszkanie na wynajem - Rybnik, Niedobczyce, Hetmańska
oferta specjalna
działka na sprzedaż - Żory, Rogoźna, Łęgowa

Żory, Rogoźna, Łęgowa
działka na sprzedaż

SLX-GS-6290

Działka budowlana – Żory, Rogoźna | 2224 m² | 399 000 zł   Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2224 m², położona przy ul. Łęgowej w spokojnej i zielonej dzielnicy Rogoźna w Żorach. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu nowo powstałych domów ...

Powierzchnia
2 224,00 m2
Cena za m2
179,41 zł
cena 399 000
działka na sprzedaż - Żory, Rogoźna, Łęgowa

rozumiem