Witamy na stronie Biura Nieruchomości SALEX z siedzibą w Żorach przy ulicy Bałdyka 1. SALEX NIERUCHOMOŚCI jest firmą o ugruntowanej pozycji na śląskim rynku nieruchomości, z 15-sto letnim doświadczeniem.

Właścicielem firmy jest Sylwester Sałek, który w branży nieruchomości nieprzerwanie działa od prawie 20 lat. Posiada państwową licencję zawodową nr 17493 " pośrednika w obrocie nieruchomościami" oraz licencję "zarządcy nieruchomości", a także aktualne ubezpieczenie OC.


SALEX NIERUCHOMOŚCI jest biurem nieruchomości oferującym usługi pośrednictwa oraz doradztwa w zakresie kupna, sprzedaży, najmu i wynajmu mieszkań, domów, działek, lokali, obiektów przemysłowych, gruntów i gospodarstw rolnych. Przeprowadziliśmy z sukcesem ponad tysiąc transakcji kupna-sprzedaży i najmu dla Naszych Klientów. Zapewniamy Naszym Klientom pomoc i opiekę podczas całego procesu zakupu nieruchomości - od wyboru nieruchomości aż do sfinalizowania transakcji.

Celem przewodnim firmy jest satysfakcja i zadowolenie Naszych Klientów, wspieranie ich w kolejnych etapach realizacji transakcji, a także możliwie szybkie i korzystne świadczenie usług.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy przekonani, ze pośród naszych propozycji znajdą Państwo ofertę, która spełni wszystkie oczekiwania.