998,78 zł/m2 cena: 820 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Działka z projektem i pozwoleniem na budowę – 6 mieszkań | Centrum Żor
Cena: 820 000 PLN

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna z gotowym projektem oraz prawomocnym pozwoleniem na budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego.
Nieruchomość zlokalizowana w ścisłym centrum Żor, przy ul. Weltzla, w bezpośrednim sąsiedztwie domów jednorodzinnych oraz nowej zabudowy wielorodzinnej. Doskonała lokalizacja pod inwestycję mieszkaniową – centrum miasta, a jednocześnie kameralna okolica.

Projekt inwestycji:
Działka sprzedawana wraz z projektem i pozwoleniem na budowę 2-piętrowego budynku mieszkalnego, obejmującego 6 lokali mieszkalnych:
Mieszkanie 1 – 29,4 m² (hol, łazienka, kuchnia z salonem)
Mieszkanie 2 – 42,0 m² (hol, kuchnia z salonem, łazienka, sypialnia)
Mieszkanie 3 – 56,5 m² (hol, kuchnia z salonem, sypialnia, łazienka, pokój)
Mieszkanie 4 – 41,8 m² (hol, kuchnia z salonem, łazienka, sypialnia)
Mieszkanie 5 – 56,3 m² (hol, kuchnia z salonem, sypialnia, łazienka, pokój)
Mieszkanie 6 – 41,7 m² (hol, kuchnia z salonem, łazienka, sypialnia)

Funkcjonalne układy mieszkań o powierzchniach idealnych pod sprzedaż lub wynajem, co czyni inwestycję bardzo perspektywiczną.

Media: gaz, prąd, woda, kanalizacja (wszystkie media w granicy działki)

Kontakt:
Arkadiusz Olek - 535 688 889
Salex Nieruchomości

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty SLX-GS-6238
Powierzchnia 821,00 m²

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

oferta specjalna
działka na sprzedaż - Żory, Gajowa

Żory, Gajowa
działka na sprzedaż

SLX-GS-6295

Działka przemysłowa 1932 m² | Żory ul. Gajowa  Na sprzedaż działka przemysłowa o powierzchni 1932 m², położona w Żorach przy ul. Gajowej, nieopodal Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Nieruchomość o kształcie trapezu, częściowo ogrodzona.  Zgodnie z ...

Powierzchnia
1 932,00 m2
Cena za m2
310,56 zÅ‚
cena 600 000 zł