29
ofert
Wiesława Książek

Licencja: 17493

wiesia@salex-nieruchomosci.pl

+48 505112259

zostaw wiadomość
6 236,60 zł/m2 cena: 640 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

NOWE MIESZKANIE BEZCZYNSZOWE M5, Rybnik, Ligota
z ogródkiem i garażem 

ZOSTAŁY OSTATNIE DWA MIESZKANIA, NIE CZEKAJ

UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ JUŻ DZIŚ

640.000 zł

FUNKCJONALNOŚCI I WYGODA W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI W RYBNIKU :)

Zapraszam do zapoznania się z ofertą na nowoczesne, przestronne i funkcjonalne apartamenty zlokalizowane w Rybniku w dzielnicy Ligota, w cichej okolicy i jednocześnie w świetnej lokalizacji.

Na sprzedaż przestronny apartament "M1" położony na parterze, o łącznej powierzchni użytkowej 102,62m2 (pow. użytkowa mieszkalna to aż 73,05 m2 plus GARAŻ i części wspólne) do mieszkania przynależy ogródek o powierzchni o pow. 162m2 oraz z miejscem postojowym w cenie.

Funkcjonale, wygodne, przestronne mieszkanie czteropokojowe z balkonem.
W przyziemiu znajduje się przynależny do mieszkania "M1" garaż oraz część wspólna – wiatrołap i klatka schodowa. Pomieszczenia mieszkalne o powierzchni 73,05m2 obejmują jasny i przestronny salon wraz z aneksem kuchennym z wyjściem na duży taras, 3 ustawne sypialnie, 2 łazienki i przedpokój.

W cenie mieszkania "M1" jest garaż oraz przynależne jest jedno miejsce postojowe bezpośrednio przed wejściem do budynku oraz drugie miejsce na parkingu ogólnodostępnym zlokalizowanym przy wjeździe na posesję.

NOWA CENA: 640.000 ZŁ

oraz 

Na sprzedaż przestronny apartament "M1" położony również na parterze, o łącznej powierzchni użytkowej 102,62m2 (pow. użytkowa mieszkalna to aż 73,05 m2 plus GARAŻ i części wspólne) do mieszkania przynależy ogródek o powierzchni o pow. 63m2 oraz z miejscem postojowym w cenie. Mieszkanie ma już ściany otynkowane i wykończone gładzią.

NOWA CENA: 610.000 ZŁ

Inwestycja

Nowo budowane osiedle zlokalizowane jest blisko lasów i łąk co sprzyja spacerom w przepięknej okolicy, z oddzielone lasami od miejskiego zgiełku a jednocześnie bardzo blisko samego centrum miasta z bardzo dobrym połączeniem zarówno z Rybnikiem jak i z Żorami.
To miejsce jest właśnie dla Ciebie :)

Lokale mieszkalne

W każdym budynku mieszczą się 2 mieszkania, po jednym na kondygnację: pierwsze M1 zlokalizowane na parterze oraz drugie M2 zlokalizowane na piętrze.

Wyposażenie lokalu

Instalacja gazowa, ogrzewanie podłogowe (regulacja w każdym pomieszczeniu), instalacje elektryczne, siła, oświetlenie zewnętrzne, kanalizacja miejska, woda z sieci miejskiej, antena tv, Internet, domofon

Parking i dojazd

Do dyspozycji mieszkańców oraz gości oprócz miejsc postojowych przed budynkiem przewidziano parking w części frontowej działki.
Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej.

W ofercie posiadamy również mieszkania M2 zlokalizowane na I piętrze z balkonem i komórka lokatorską 

Mieszkanie na I piętrze M2 – pow. całkowita 90,40 m2 

Na sprzedaż przestronny apartament położony na piętrze, o łącznej powierzchni użytkowej 90,40m2 (pow. użytkowa mieszkalna to aż 72,92m2 plus komórka 5,77m2 plus połowa części wspólnych 11,42m2). 

Apartamenty M2 jest z komórka lokatorską i dużym balkonem
 Cena: 475 000 zł

oraz 
Apartamenty M2 jest dużym balkonem ale bez komórki lokatorskiej
 Cena: 440 000 zł

Funkcjonale, wygodne, przestronne mieszkanie czteropokojowe balkonem.
W przyziemiu znajduje się przynależne do mieszkania M2 pomieszczenie gospodarcze oraz część wspólna – wiatrołap i klatka schodowa. Pomieszczenia mieszkalne o powierzchni 72,92m2 obejmują jasny i przestronny salon wraz z aneksem kuchennym z oknem, 3 sypialnie, 2 łazienki i przedpokój.

Do mieszkania M2 przynależne jest jedno miejsce postojowe bezpośrednio przed wejściem do budynku oraz drugie miejsce na parkingu ogólnodostępnym zlokalizowanym przy wjeździe na posesję.

 

Zainteresowała Cię ta oferta? Nie zwlekaj. Zadzwoń lub napisz do mnie już teraz. Chętnie odpowiem na dodatkowe pytania oraz spotkam się z Tobą na bezpłatnej prezentacji.

Sprawdzamy i dobieramy dla Państwa najodpowiedniejszą opcję kredytu hipotecznego. Prowadzimy transakcję począwszy od oględzin do samego przekazania nieruchomości!!!

`

Kontakt - Wiesia tel. 505 112 259
SALEX Nieruchomości
44-240 Żory, Bałdyka 1  
lic. 17493

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty SLX-MS-5931
Powierzchnia 102,62 m²
Powierzchnia użytkowa 73,05 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 6,02 m²
Liczba pokoi 4
Rodzaj budynku apartamentowiec
Technologia budowlana mieszana
Liczba pięter w budynku 1
Garaż garaż
Stan lokalu do wykończenia
Stan prawny Własność
Okna PCV
Liczba tarasów 1
Rok budowy 2025
Gaz jest
Woda jest
Dojazd asfalt
Otoczenie zabudowa jednorodzinna
Ogrzewanie C.O. GAZOWE,C.O. WŁASNE
Tarasy taras duży
Usytuowanie dwustronne
Liczba sypialni 3
Klimatyzacja tak

Pomieszczenia

Rodzaj kuchni aneks kuchenny - połączony z salonem
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 2
Liczba przedpokoi 1

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Rybnik, Ligota
mieszkanie na sprzedaż

SLX-MS-5926

NIŻSZA CENA! BEZCZYNSZOWE M5, pow. 90,40m2, Rybnik, Ligota 475.000 ZŁ MAKSIMUM FUNKCJONALNOŚCI I WYGODY W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI W RYBNIKU Zapraszam do zapoznania się z ofertą na nowoczesne, przestronne i funkcjonalne apartamenty zlokalizowane w Rybniku w dzielnicy ...

Powierzchnia
90,40 m2
Cena za m2
5 254,42 zł
cena 475 000
mieszkanie na sprzedaż - Rybnik, Ligota

Rybnik, Zamysłów
mieszkanie na sprzedaż

SLX-MS-6000

MARZYSZ O PRZESTRONNYCM I NOWOCZESNYM MIESZKANIU? TA OFERA JEST DLA CIEBIE !   Mieszkanie 4 pokoje z ogródkiem i 2 miejscami postojowymi w cenie Przestrzeń i wygoda w świetnej cenie w ofercie: - Mieszkanie 4 -pokojowe o powierzchni użytkowej 80,23m2, ogród ...

Powierzchnia
80,30 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 907,85 zł
cena 635 000
mieszkanie na sprzedaż - Rybnik, Zamysłów
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Rybnik

Rybnik
mieszkanie na sprzedaż

SLX-MS-6227

APARTAMENT PREMIUM – RYBNIK, UL. LESZCZYŃSKIEGO 74 m²+TARAS+GARAŻ+MIEJSCE POSTOJOWE - 755 000 zł Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy apartament klasy premium położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Rybnika – przy ul. Leszczyńskiego. To propozycja ...

Powierzchnia
97,89 m2
Cena za m2
7 712,74 zł
cena 755 000
mieszkanie na sprzedaż - Rybnik

Rybnik, Kłokocin
mieszkanie na sprzedaż

SLX-MS-6240

Na sprzedaż przestronne M4 – 73,85 m², Rybnik, Kłokocim – 479.000 zł Cena: 479 000 zł  BEZ PODATKU PCC M4 - dostępne 4 mieszkania: Powierzchnia: 73,85 m² Piętro: 1 Ekspozycja: południowo-zachodnia Miejsca postojowe: 2 (w cenie) Loggia: 4,49 m² ...

Powierzchnia
73,85 m2
Cena za m2
6 486,12 zł
cena 479 000
mieszkanie na sprzedaż - Rybnik, Kłokocin