28
ofert
Wiesława Książek

Licencja: 17493

wiesia@salex-nieruchomosci.pl

+48 505112259

zostaw wiadomość
20,00 zł/m2 cena: 1 500 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

WYNAJMĘ DUŻE M4 – RYBNIK, UL. LARYSZA - 1500 zł

Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 75 m², położone na I piętrze kamienicy.
Idealne miejsce dla osób szukających ciszy, przestrzeni i dogodnej lokalizacji – zaledwie 15 minut spacerem do Placu Wolności, 8 min do obiektów handlowo-usługowych (Lidl, Action, Media Expert, Aldi!
 

Układ i wyposażenie mieszkania:

  • 3 pokoje (duży salon, sypialnia z dużym łóżkiem, pokój dziecięcy/jadalnia),
  • osobna kuchnia (kuchenka gazowa z piekarnikiem, stół z krzesłami, brak lodówki),
  • łazienka bez pralki, zostanie wymieniony prysznic na nowy
  • korytarz,
  • piwnica
  • altana w ogrodzie do dyspozycji mieszkańców

W mieszkaniu pozostają wszystkie meble widoczne na zdjęciach (z wyjątkiem lodówki, pralki, telewizora, sprzętu grającego).
W sypialni znajduje się duże, podwójne łóżko, w salonie zostaje komplet wypoczynkowy szafki i regały.
Ogrzewanie nowe gazowe, osobne liczniki prądu – do przepisania na najemcę, gaz i woda – rozliczane z właścicielem na podstawie podliczników.
Mieszkanie do własnego odświeżenia.

WARUNKI NAJMU:

  • Czynsz najmu: 1 500 zł / miesiąc
  • Dodatkowo płatne media: prąd, gaz, woda, ścieki, odpady komunalne
  • Kaucja zwrotna: 3000 zł
  • Umowa najmu okazjonalnego
  • Najem długoterminowy (min 24m-c)

Dodatkowe udogodnienia:
  • prywatny parking dla mieszkańców,
  • ogród z altaną – idealny na grill i odpoczynek z rodziną lub znajomymi,
  • spokojne otoczenie.

Najemca zobowiązany będzie do utrzymywania porządku w częściach wspólnych budynku i terenu wokół – na zmianę z pozostałymi mieszkańcami.

Lokalizacja:

  • spokojna dzielnica, bardzo blisko centrum Rybnika (ok. 15 minut pieszo do Placu Wolności),
  • w pobliżu: centrum handlowe, Lidl, Action, piekarnia, sklepy, gabinety lekarskie i inne usługi,
  • dogodny dojazd do głównych dróg miasta.

 Dostępność i warunki najmu:

  • Mieszkanie dostępne od 16 sierpnia 2026 r.
  • Oferta kierowana do osób bez nałogów,
  • Bez zwierząt,
  • Najem okazjonalny – minimum 24 miesięcy,
  • Oglądanie możliwe po wcześniejszym umówieniu terminu od 10.06.2026 r.
 
Zapraszam do kontaktu!
Chętnie udzielę więcej informacji i bezpłatnie pokażę mieszkanie osobiście.
Nie przegap okazji – mieszkanie w tej lokalizacji rzadko trafia na rynek!

Kontakt - Wiesia tel. +48 505 112 259
SALEX Nieruchomości
44-240 Żory, Bałdyka 1   
lic. 17493

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty SLX-MW-6309
Powierzchnia 75,00 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 1
Rodzaj budynku kamienica
Kaucja zabezp. 3000
Opłaty wg liczników gaz, prąd, woda
Piwnica 3,00 m²
Usytuowanie dwustronne
Liczba sypialni 3
Klimatyzacja tak

Pomieszczenia

Typ kuchni z zabudową kuchenną
Rodzaj kuchni oddzielna
Wyposażenie kuchni krzesła, kuchnia gazowa, szafki stojące, zlewozmywak z baterią
Typ łazienki razem z wc
Wyposażenie łazienki kabina prysznicowa
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Rybnik, Niedobczyce, Hetmańska

Rybnik, Niedobczyce, Hetmańska
mieszkanie na wynajem

SLX-MW-6286

Przestronne 2 pokoje z niezależną kuchnią – Rybnik, ul. Hetmańska | 48,94 m² | 2 piętro Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 48,94 m², położone na 2 piętrze zadbanego budynku przy ul. Hetmańskiej 3 w Rybniku.  Mieszkanie składa się z jasnego salonu, ...

Powierzchnia
48,94 m2
Cena za m2
24,52 zł
cena 1 200
mieszkanie na wynajem - Rybnik, Niedobczyce, Hetmańska
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Rybnik, Północ

Rybnik, Północ
mieszkanie na wynajem

SLX-MW-6291

WYNAJMĘ M3, RYBNIK, WYZWOLENIA, 1600zł PRZYTULNE I SŁONECZNE Do wynajęcia całkowicie umeblowane mieszkanie w Rybniku przy ul. Wyzwolenia. - powierzchnia 45m2, - 2 odrębne pokoje, - kuchnia z oknem, - łazienka, - piwnica, - duży balkon, - ogrzewanie wliczone ...

Powierzchnia
45,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
35,56 zł
cena 1 600
mieszkanie na wynajem - Rybnik, Północ
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Rybnik, Śródmieście

Rybnik, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

SLX-MW-6296

PRZYTULNE M3; Sławików w Rybniku - 1800zł   Wynajmę przytulne 2 pokojowe mieszkanie, jasne i przestronne z pięknym widokiem z balkonu zlokalizowane na 10 piętrze, przy ul. Sławików w Rybniku. Lokal mieszkalny składa się z: przestronnego salonu  umeblowanego ...

Powierzchnia
36,44 m2
Piętro
10
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
49,40 zł
cena 1 800
mieszkanie na wynajem - Rybnik, Śródmieście