oferta specjalna
32,20 zł/m2 cena: 1 800 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Mieszkanie 3-pokojowe | 55,9 m² | os. 700-lecia Żor 

Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,9 m², położone w Żorach na os. 700-lecia w wysokim bloku na 4 piętrze. Lokal idealny dla pary lub rodziny.

Układ mieszkania:
- salon połączony z kuchnią
- 2 sypialnie
- łazienka z WC
- przedpokój

Lokal mieszkalny posiada balkon i przynależną komórkę lokatorską na 3 piętrze.

Mieszkanie umeblowane zgodnie ze zdjęciami (listwy sprężynujące w łóżku zostaną uzupełnione).
Dostępne do zamieszkania od 1 czerwca 2026 r.

Koszty najmu:
- czynsz najmu: 1800 zł
- opłaty do spółdzielni: ok. 800 zł / 2 osoby (zaliczka na CO, wywóz śmieci, 6 m³ wody)
- dodatkowo płatne: gaz i energia elektryczna – indywidualne umowy z dostawcami
- kaucja zwrotna: 3600 zł
- jednorazowa prowizja dla biura: 1800 zł

Umowa w trybie najmu okazjonalnego.

Zapraszam na prezentację tego lokalu mieszkalnego.

Arkadiusz Olek – tel. 535 688 889
SALEX Nieruchomości

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty SLX-MW-6307
Powierzchnia 55,90 m²
Powierzchnia użytkowa 55,90 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 4
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana wielka płyta
Kaucja zabezp. 3600
Opłaty w czynszu CO, fundusz remontowy, woda
Opłaty wg liczników gaz, prąd
Liczba pięter w budynku 10
Garaż miejsce parkingowe
Stan lokalu do wprowadzenia
Typ kaucji dwumiesięczna
Okna PCV
Balkon jest
Liczba balkonów 1
Winda tak
Liczba wind 1
Usytuowanie dwustronne
Liczba sypialni 2

Żory, Centrum
mieszkanie na wynajem

SLX-MW-6066

Do wynajęcia bezczynszowa kawalerka, Centrum Żor, 36,95m², Parter- 1700 zł Lokalizacja: Żory – ścisłe centrum, w kamienicy Powierzchnia: 36,95 m² Piętro: parter Forma najmu: Umowa najmu okazjonalnego (minimum 12 miesięcy)   Opis mieszkania: Do wynajęcia ...

Powierzchnia
36,95 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
46,01 zł
cena 1 700
mieszkanie na wynajem - Żory, Centrum

Żory
mieszkanie na wynajem

SLX-MW-6126

Do wynajęcia kawalerka, bezczynszowa, 1550zł Świetna lokalizacja! Bardzo dobry dojazd do strefy ekonomicznej i centrum | Przystanek 100 m od posesji      To idealna oferta dla osób ceniących komfort, spokój i wygodną lokalizację. Do wynajęcia kawalerka, bezczynszowa, Świetna ...

Powierzchnia
17,80 m2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
87,08 zł
cena 1 550
mieszkanie na wynajem - Żory
bez prowizji
mieszkanie na wynajem - Żory, Centrum

Żory, Centrum
mieszkanie na wynajem

SLX-MW-6249

Mieszkanie 2 pokojowe – 49 m² – Rynek Żory – 1700 zł + opłaty Do wynajęcia mieszkanie o pow. 49 m² zlokalizowane w kamienicy przy Rynku w Żorach. Lokal składa się z: - 2 pokoi - kuchni - łazienki - przedpokoju Opłaty: - 1700 zł – odstępne - ok. 400 zł ...

Powierzchnia
49,00 m2
Cena za m2
34,69 zł
cena 1 700
mieszkanie na wynajem - Żory, Centrum
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Żory, os. Wojciecha Korfantego

Żory, os. Wojciecha Korfantego
mieszkanie na wynajem

SLX-MW-6268

Kawalerka na wynajem – Żory, os. Korfantego Do wynajęcia mieszkanie o pow. 34,50 m², zlokalizowane na 6 piętrze w bloku z windą na os. Korfantego w Żorach. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy duży balkon ...

Powierzchnia
34,50 m2
Piętro
6
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
42,03 zł
cena 1 450
mieszkanie na wynajem - Żory, os. Wojciecha Korfantego