oferta specjalna
70,00 zł/m2 cena: 2 100 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Nowe 2 pokoje z ogródkiem i miejscem parkingowym | 30 m² | Żory

Do wynajęcia nowoczesne, mieszkanie o powierzchni 30 m², położone w Żorach przy ul. Złote Łany. To idealna propozycja dla osób, które szukają małego mieszkania i chcą korzystać z prywatnej przestrzeni na świeżym powietrzu.

Mieszkanie składa się z jasnego salonu połączonego z aneksem kuchennym, oddzielnej sypialni oraz łazienki. Lokal jest w umeblowany dokładnie tak, jak na zdjęciach. 

Ogromnym atutem nieruchomości jest ogródek o powierzchni około 60 m² z dużym tarasem. Do mieszkania przynależy również miejsce parkingowe. W lokalu zastosowano ogrzewanie podłogowe gazowe, rolety zewnętrzne oraz system alarmowy i monitoring, co podnosi wygodę i bezpieczeństwo codziennego użytkowania.

Koszty:
- czynsz najmu 2100 zł 
- media: gaz, prąd, woda i kanalizacja, wywóz śmieci wg zużycia
- kaucja 4200 zł 
- prowizja dla biura nieruchomości 2100 zł 

Mieszkanie dostępne od zaraz.
Umowa zawierana jest w trybie najmu instytucjonalnego.

Zapraszam na bezpłatną prezentację.
Arkadiusz Olek – tel. 535 688 889
SALEX Nieruchomości, ul. Bałdyka 1, Żory, lic. 17493

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty SLX-MW-6308
Powierzchnia 30,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro parter
Rodzaj budynku nowe budownictwo
Technologia budowlana mieszana
Kaucja zabezp. 4200
Opłaty wg liczników gaz, prąd, woda
Garaż miejsce parkingowe
Stan lokalu do wprowadzenia
Typ kaucji dwumiesięczna
Okna PCV
Instalacje nowe
Balkon taras
Liczba tarasów 1
Rok budowy 2025
Rolety antywłamaniowe tak
Liczba sypialni 1

Żory, Centrum
mieszkanie na wynajem

SLX-MW-6066

Do wynajęcia bezczynszowa kawalerka, Centrum Żor, 36,95m², Parter- 1700 zł Lokalizacja: Żory – ścisłe centrum, w kamienicy Powierzchnia: 36,95 m² Piętro: parter Forma najmu: Umowa najmu okazjonalnego (minimum 12 miesięcy)   Opis mieszkania: Do wynajęcia ...

Powierzchnia
36,95 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
46,01 zł
cena 1 700
mieszkanie na wynajem - Żory, Centrum

Żory
mieszkanie na wynajem

SLX-MW-6126

Do wynajęcia kawalerka, bezczynszowa, 1550zł Świetna lokalizacja! Bardzo dobry dojazd do strefy ekonomicznej i centrum | Przystanek 100 m od posesji      To idealna oferta dla osób ceniących komfort, spokój i wygodną lokalizację. Do wynajęcia kawalerka, bezczynszowa, Świetna ...

Powierzchnia
17,80 m2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
87,08 zł
cena 1 550
mieszkanie na wynajem - Żory
bez prowizji
mieszkanie na wynajem - Żory, Centrum

Żory, Centrum
mieszkanie na wynajem

SLX-MW-6249

Mieszkanie 2 pokojowe – 49 m² – Rynek Żory – 1700 zł + opłaty Do wynajęcia mieszkanie o pow. 49 m² zlokalizowane w kamienicy przy Rynku w Żorach. Lokal składa się z: - 2 pokoi - kuchni - łazienki - przedpokoju Opłaty: - 1700 zł – odstępne - ok. 400 zł ...

Powierzchnia
49,00 m2
Cena za m2
34,69 zł
cena 1 700
mieszkanie na wynajem - Żory, Centrum
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Żory, Centrum, Handlowa

Żory, Centrum, Handlowa
mieszkanie na wynajem

SLX-MW-6288

Nowe mieszkanie z miejscem w hali garażowej – Park Weltzla, ul. Handlowa 7a | 48,66 m² | 5 piętro Do wynajęcia nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 48,66 m², położone w inwestycji Park Weltzla w Żorach. Budynek znajduje się na terenie zamkniętym ...

Powierzchnia
48,66 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
49,32 zł
cena 2 400
mieszkanie na wynajem - Żory, Centrum, Handlowa